כרמל קרתי RCHom - מנחת הקורס

בנימה אישית


כיצד אני הגעתי להיות הומיאופתית? את תחילת דרכי המקצועית עשיתי דווקא בטכניון, בפקולטה למדעי המחשב, שם סיימתי תואר ראשון, וגם למדתי לתואר שני. במהלך לימודי בטכניון הגעתי לטיפול הומיאופתי עקב בעיה בבלוטת התריס – ונרפאתי.

בהמשך ראיתי את עוצמת הריפוי של ההומיאופתיה בטיפול בבנותיי. במהלך שהות של שנתיים בארה"ב, התחלתי ללמוד הומיאופתיה בהדרכתו של דר' רובינסון – הומיאופת ידוע בארה"ב. עולם מופלא נגלה לפני, הבנתי שמחשבים הם כיוון זמני בלבד עבורי. כאשר חזרנו לארץ המשכתי ללמוד הומיאופתיה במסגרות רבות ומגוונות, אצל הומיאופתים בעלי שם בארץ ובעולם.

במשך השנים האלו טיפלתי באלפי מטופלים, וראיתי את כוח הריפוי של ההומיאופתיה שוב ושוב. משנת 1994, אני מלמדת הומיאופתיה, מנחה קבוצות התמחות ומדריכה הומיאופתים. הדבר המרגש ביותר עבורי הוא ללוות אתכם בתהליך הטרנספורמציה שאתם עוברים, ובמקביל להביא לידי ביטוי את האני מאמין שלי בדרך שבה אני חיה ועובדת כמורה ומטפלת.

"סגולה" הינו בית ספר שבו אני כמדריכה נמצאת בקשר מתמשך, חם ואישי. מה שמאפשר לי לשתף ולהעביר את הידע וההבנות שלי, לעזור ולתמוך בתהליך ההתפתחות שלכם כהומיאופתים, וכמובן ללמוד מכל אחד ואחת מכם.

 

 

קורות חיים


כרמל קרתי בוגרת מדעי המחשב בטכניון, התחילה את לימודי ההומיאופתיה בארה"ב בשנת 1983. המשיכה את לימודיה בארץ ובמשך השנים השתלמה  אצל טובי ההומיאופתים בעולם. 

משנת 1990 עובדת כמטפלת הומיאופתית. ממקימי האגודה להומיאופתיה קלאסית בישראל. לימדה ומלמדת בבתי הספר המובילים להומיאופתיה קלאסית בישראל. משנת 2004 התמחתה בשיטות נוספות כמו הילינג, אימון אישי ועיסקי, תטא הילינג, שיטת העבודה של ביירון קטי, שיטת המסע, NLP Trainer, הרפואה החדשה ו Recall heeling.  הקימה ומנהלת את  בי"ס "סגולה" משנת 2006.  מלמדת ומנחה הומיאופתים.

כיום גרה ומטפלת בקליניקה פרטית בזכרון יעקב.

 

לקראת שנת תשע"ז

 

 שנה של  נחת:  המסלול השנתי נפתח עם קבוצת הומיאופתים,  בעלי קליניקות פעילות שרוצים לעשות את הקפיצה הבאה. קבוצה של הומיאופתים שהגיעו מבתי ספר שונים - מה שמגוון מאוד את השיח והלימוד ההדדי.

 

ה"דרך למהות" שיטת טיפול שפיתחתי, המשלבת כלי NLP  ושיטות טיפול נוספות שלמדתי עם השנים. שיטה שיצאה לאוויר העולם ב 2016, ממשיכה להתפתח   וקורסים נוספים יהיו השנה.  כל מטפל שמעונין להעשיר את ארגז הכלים שלו מוזמן להצטרף לקורס ולרכוש כלי טיפולי מופלא.

 

בשבילי סוד האושר מצוי גם בהתפתחות ובלימוד. סקרנות וגילוי תובנות חדשות היו תמיד חלק ממני.  

 

מזמינה אתכם להצטרף,

מחכה לפגוש אתכם,

כרמל

 

 

כרמל קרתי  054-7955035

carmel-k@zahav.net.il