top of page

המלצות

 

מיכל לוי RCHom

ברגע ששמעתי על הכוונה של כרמל להעביר קורס תטא הילינג להומאופתים - היה לי ברור שאני שם! 

ולשמחתי זכיתי לחוויה מופלאה - השילוב של תטא הילינג+כרמל+קורס להומאופתים - התברר כשילוב מנצח!

התטא הילינג הוא כלי פשוט ועוצמתי כאחד, והשימוש בו משדרג את החיים, את אפשרויות הריפוי, וגם את ההומאופתיה.  ״בקלות ובפשטות״ - פתאום ההומאופתיה פשוטה יותר, ההבנות מגיעות בקלות וגם הההחלטה על הרמדי המתאימה ברורה ופשוטה יותר. 

ומעבר לזה, התטא הילינג מאפשר לעשות עבודה עמוקה על אמונות מגבילות שיש לנו  כמטפלים וכהומאופתים, וכך לצמוח ולהפוך להומאופתים טובים יותר.

כרמל - תודה! מצפה להמשיך ללמוד איתך תטא והומאופתיה :-)

מיכל

 

ליאת גרינוולד-דלויה

כרמל, תודה על הזדמנות יקרה מפז ללמוד שיטה שפתחה עבורי שערים חדשים ומיוחדים, שנתנה לי את הכלים הכי מדויקים ומתאימים להבנת חסמים מנהלים וכלים להתמרתם, להעצמה והתפתחות אישית, ובעיקר לשדרוג יכולות הטיפול ההומאופתי.

תודה על כל הידע המרפא שהעברת לנו בנדיבות כה טבעית ועל הדרך המופלאה הזו שבה ספגנו ממך את החומר.

ממליצה לכל אחד לעבור את הקורס, לאו דווקא בכדי להיות מטפל טוב יותר, אלא גם במסע אל תוך עצמו.

 

רונה מנור ברדה RCHom

כרמל יקרה החויה של לימוד התטא הילינג אתך, נפלאה ומעצימה : חיבור לאהבה האינסופית שנמצאת בנו ומסביבנו בקלות ובפשטות היכולת לראות בברור את האמונות שיוצרות את המציאות הנוכחית וכלי פרקטי וממשי לבריאת מציאות רצויה בצורה הגבוהה והמיטיבה ביותר. האהבה שלך להומיאופתיה מרגשת ועושה את הדרך שבה את מלמדת הומיאופתים את התטא הילינג לככ נפלאה ומיוחדת לך. השפה ההומיאופתית שמשותפת לכולנו מקבלת מימד נוסף :הן בהבנה של רמדיס, הן בלקיחת מקרה והן בשידרוג היכולות הטיפוליות. תודה לך על שהעברת את כל הידע הזה מתוך שמחה ותחושת ייעוד. ממליצה באהבה גדולה רונה

 

הדס שמש שטרסברג RCHom

הקורס תטא הילינג בשבילי הוא הגשמת חלום.

כהומאופתית הנותנת טיפול אנרגתי - רוחני, היה חשוב לי ללמוד את הקורס עם מישהו שבא ממקום דומה. כשכרמל הודיעה על פתיחת הקורס , ידעתי שזה בשבילי למרות שהייתי עם תינוקת בת חודשיים,,,

כרמל מעבירה את הידע המקצועי בשילוב עם דוגמאות מכל תחומי החיים בצורה בהירה ומעוררת השראה.

התטא הילינג הוא כלי עוצמתי הזורק אור בכל רגע בחיינו. הקורס העמיק בי את התובנה שבאמת הכל אפשרי וביכולתינו לשנות מציאות.

תודה !

 

קורסי תטא הילינג ®

 

 

תטא הילינג ®

 

הינה שיטה לריפוי גוף ונפש ולהתפתחות אישית, המשלבת עבודה בין המודע לתת המודע. טיפול תטא הילינג נעשה בשיחה, במהלכה המטפל עובר לגלי מוח מסוג תטא במצב של ערות מוחלטת. במהלך השיחה המטפל מעלה בפני המטופל אילו גורמים לא מודעים מייצרים את המציאות שבה הוא חיי ומזמין אותו לעשות שינוי על פי בחירת המטופל. טיפול תטא הילינג ®  שמאפשר ריפוי עמוק של מחלות ומצבים בלתי רצויים. גלי תטא הם גלי מוח איטיים (4-7 הרץ) המאפשרים גישה אל תת המודע, כמו בעת חלימה, היפנוזה או מדיטציה עמוקה. התהליך נעשה על ידי להתחברות עם אנרגיה של אהבה ללא תנאי. אנחנו מכנים אנרגיה זו בשם ''אנרגית הבריאה''או ''בורא כל שישנו''.

 

קורס תטא הילינג ®  יסוד

 

קורס תטא הילינג יסוד נקרא גם קורס DNA 1+2. החומר הנלמד עובר הפנמה על ידי תרגול מעשי בזוגות ובקבוצות קטנות. קורס תטא הילינג יסוד הוא הבסיס עליו מושתתים שאר הקורסים. ניתן להשתתף בקורסים נוספים כדי להגדיל את "ארגז הכלים" ולהמשיך את ההתפתחות האישית. שימוש ותרגול תהליכי תטא הילינג מביא לשיפור הבריאות והחלמה, רווחה כלכלית, שיפור מערכות היחסים עם המשפחה והחברים וגם הגשמת חלומות!

 

הקורס נמשך 3 ימים מ 09:00 עד 16:30.

 

 

איפה

אזור המרכז. (לנרשמים תישלח מפה)

 

תשלום

1920 ש"ח, כולל דמי הרשמה בסכום 200 ש"ח.

1740 ש"ח לנרשמים עד שבועיים מראש.

 

 

 

bottom of page